• info@onlinefirmabul.com
  • 05353797813

Wonder Kids MODALINE HAZIR GİYİM SAN.TİC.LTD.ŞTİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
93 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Sultançiftliği, Lületaşı Sk. No:3 D:Kat:04 34788, 34788 Çekmeköy/İstanbul
  • TELEFON: +90(216) 430 80 68
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Wonder Kids bebek ve çocuk giyim üretimi yapan bir markadır. Ürünlerimizi ilkbahar-yaz ve sonbahar-kış olmak üzere senede iki koleksiyon şeklinde müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Her geçen yıl yeni ürün ve modellerle Türkiye’de ve yurtdışında 300 den fazla satış noktasına ulaşıyoruz. Ürünlerimizde annelerin istekleri ve çocukların rahatlığı bizim için çok önemli. Aktif anatomik gelişimlerine uygun modeller üretiyoruz. Deseni, rengi ve kullanım özellikleri ile onların gelişimine katkıda bulunuyoruz. Ürünlerimizin antialerjik olmasına çok dikkat ediyoruz. Her şeyden önce çocuk sağlığı bizim için çok önemli. Özellikle yurtdışı fuarları mağaza ve marka araştırmalarına çok büyük önem veriyoruz. Bu konuda dünya trendlerini ve piyasayı iyi takip ettiğimizi düşüyoruz. Ayrıca çeşitli mecralarda trend takibi, işlemlere doğru stok koyma ve fiyat analizini başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için oldukça kapsamlı bir fizibilite çalışması yapıyoruz.

Ekibimiz çocuk ruhundan anlayan onların hayal dünyalarında yaşayan dinamik bir ekip. Çok iyi gözlem yapıp gözlemlerini ürünlere yansıtabiliyorlar. Evdeki rahatlığı aynı zamanda dışarıya taşıyabilecekleri konseptler oluşturuyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.