• info@onlinefirmabul.com
  • 05353797813
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
96 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Enes Yılmaz
  • ADRES: Çağlayan, Vatan Cad. No:25/E, 34403 Kâğıthane/İstanbul
  • TELEFON: (0541) 249 35 58
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda

İyi bir çalışma süreci planlamak, yürütebilmek ve en sonunda da bunun başarıyla sonlanmasını sağlamak, her işletmenin esas amaçları arasında yer almaktadır. Bu esnada yaptığınız planlama ve organizasyon konusundaki becerilerinizin yanı sıra kullandığınız araçların da oldukça önemli bir yer tuttuğunu hatırlatmak isteriz.

 

White Vinç olarak, sizlere sunduğumuz hizmetin kaliteli bir şekilde sağlanabilmesi adına, sürekli bir kontrol mekanizması kurmuş durumdayız ve bunu düzenli bir şekilde işletmekteyiz. Kaliteli hizmetin sizler için her zaman ulaşılabilir bir halde olması, bizimle çalışma yapmış çözüm ortaklarımızın referansları ve geçmiş dönem çalışmalarımızla da sabittir.

 

Hem farklı çalışma alanları, hem de bu alanlar içerisinde alınması gereken güvenlik önlemleri ve yapılması gereken planlamalar konusunda sizlere pek çok konuda yardımcı olmaktayız. Özellikle de olmazsa olmazlarımızdan birisi olarak tanımlayabileceğimiz güvenlik için yaptığımız çalışmaların her birisi, hem çevre güvenliğini hem de çalışan sağlığını güvence altına almak, iş ve makine kazalarını engellemek üzerine kuruludur.

Eğer çözüm ortağı olarak güvenilir, hızlı ve sorunsuz bir firma arıyorsanız, White Vinç ile iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Sepetli Vinç
Vinç Kiralama
Forklift Kiralama

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.