• info@onlinefirmabul.com
  • 05353797813
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
106 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Merkez, Çavuşbaşı Caddesi, Bilge Sk., 34782 Çekmeköy
  • TELEFON: 02166404014
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Pazartesi 11:00–21:00 Pazar 09:00–19:30

FİRMA HAKKINDA

Time Güzel Sanatlar Kursu detaylı sunumuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kurumumuz 2011 yılında yoluna ilk adımı atmış ve gururla devam etmektedir.Müzik okullarının günümüzde açık pazara
dönüşmesinin bireylere açtığı derin yarayı kapatmalıyız. Sanatın ancak konusunda deneyimli bir yöneticiyle
başlayacağını bilerek yola ilk adım atık ve kurulduğumuz ilk yıl bunu kanıtladık.

Özel okullara verdiğimiz sanat danışmanlığı desteği ile bir çok kuruma faydalı ve ortak çalışma becerisine sahip bir kurum olduk.
Konusunda deneyimli bir kişiden eğitim almak kişinin güvenini artırarak, hayata bakışını değiştireceğinden özellikle
uzman bir kadro seçtik. Sanatın zamanı yoktur ilkesiyle, 7’den 70’e birçok yaş grubuna birebir eğitim vermeyi
başardık ve başaracağız.

13 yaşında girdiği Güzel Sanatlar Lisesi yetenek sınavında piyano bölümü duyma işitme bölümlerinde sergilediği üstün başarı ile Eskişehir Güzel Sanatlar Lisesine ikincilikle girdi. Yine aynı yıllarda Eskişehir Devlet Konservatuarı piyano bölüm başkanı olan Prof.Dr Zöhrab Adıgüzelzade’nin sınıfına kabul edildi.

4 yıllık piyano eğitimini okulunda verdiği konserle birincilik alarak bitirdi. 18 yaşında Marmara Üniversitesi müzik öğretmenliği piyano bölümünü kazandı.

Üniversite yıllarında çalışmalarına Aytaç Rıza Guliyeva ile devam etti.Çeşitli illerde konserler veren Özgür Güneş piyanonun üstadlarıyla ile workshoplara katıldı. Yine üniversitede öğrenciliği sırasında 1 yıl çocuk korosunda piyano eşlik öğretmenliği görevinde bulundu.23 yaşında Kanada’da George Brown Collage da ingilizce eğitimine 1 yıl dil okulu ve 6 ay akademik İngilizce olarak devam etti.

Eğitimlerinin ardından bir sene Toronto Music School’da piyano öğretmenliği yaptı.York Univercity de Master Degree sınavlarında başarı göstererek okul tarafından kabul gördü ve piyanist Peter Allen ile çalışmalarına hala devam etmektedir. Türkiye de yaşamayı seçen Özgür Güneş Yeditepe Üniversitesi’nde sanat yöneticiliği üzerine yüksek lisans ve master’ını tamamlamaktadır,aynı zamanda özel bir okulda müzik bölüm başkanlığı yapmaktadır. Başarılarla dolu eğitim hayatının ardından eğitimde bir sınır olmayacağını düşünen Özgür Güneş solo piyano resitalleri,farklı yaş gurupları ile koro ve orkestra çalışmalarına devam etmektedir. 10 senelik akademik kariyeri bulunan Özgür Güneş eğitimcilerini de kendisi ile aynı ruhu taşıyan idealist öğretmenlerden seçmektedir…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.