• info@onlinefirmabul.com
  • 05353797813

Şahel Elektromekanik Mühendislik Taahhüt San. ve Tic. A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
91 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Kavacık Mah. F.S.M.Cad. Beşler Plaza No:38 Kat:7 Kavacık/Beykoz/İstanbul/Türkiye
  • TELEFON: +90 216 425 33 31
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Pazartesi 08:30–18:30 Cumartesi 08:30–18:30

FİRMA HAKKINDA

Şirketimiz, üstün kalite yönetim anlayışına sahip olan kurucu üyeleri tarafından 1993 yılında kurulmuştur.

1985 yılında Altınkaya Barajı inşaatından başlayarak sırası ile Derbent Barajı ve Libya’da çeşitli projeleri tamamladıktan sonra ülkemizdeki bir çok majör projelerde, değişik kuruluşlara, Alt Taşeronluk hizmetleri verildikten sonra ilk olarak ŞAHEL ELEKTRİK SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. kurulmuştur.

Daha sonra hızla büyüyen dinamikleri ile, kurumsallaşma sürecini tamamlayarak dünyadaki gelişmelere paralel olarak aynı çatı altında elektromekanik işleri toplamak ve yatırımcılarımızın yönetim süreçlerini rahatlatarak iş akışını kolaylaştırmak için 2009 yılında ŞAHEL ELEKTROMEKANİK MÜH. SAN VE TİC. A.Ş .’nin temelleri tecrübe ve deneyim harcıyla yoğrularak atılmıştır.

Şirketimiz Elektrik ve Mekanik piyasalarda üretici firmalar ile, hayata geçirmiş olduğu projelerde işveren ile, daima karşılıklı güven ilkesini benimsemiştir. Ayrıca şirketimizin, sorumluluğunu almış olduğu projelerin uzun yıllar en verimli şekilde işletilmesi düşüncesini iş anlayışına ve felsefesine yerleştiren dinamik bir yapısı vardır.

Şirketimizin en belirgin özelliklerinden biri ise, üstün kaliteyi deneyimli kadrolar ile, makul maliyetlerle sunmaktır. Yürüttüğümüz bütün projelerdeki gayemiz yatırımcıyı ve işletmeyi iyi analiz ederek tesisleri ihtiyaç duydukları ve gelişimlerini destekleyen sistemlerle donatarak mükemmelin yakalanmasını sağlamaktır. İhtiyacın veya gelişimin gerektirdiğinden fazla teknolojinin kullanılmasının zamansız yapılan bir yatırım anlayışını doğuracağı, gerekli teknolojiden uzak bir yatırımın ise fonksiyonel olamayacağını sizler de en az bizim kadar takdir edersiniz.

Bu iş anlayışı ve bilincimizle, yapacağınız yatırımlarınızın veya taahhütlerinizin unutulmaz eserlere dönüşmesi arzusu ile saygılar sunarız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.