• info@onlinefirmabul.com
  • 05353797813
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
94 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Mehmet Akif, Ezgi Sk., 34782 Dudullu Osb/Çekmeköy/İstanbul
  • TELEFON: (0216) 527 40 88
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Pazartesi 24 saat açık Pazar 24 saat açık

FİRMA HAKKINDA

İmalat ve montajını yaptığımız asansörlerin projelendirilmesi işlemi firmamız bünyesinde deneyimli ve uzman personelimiz tarafından teknik hesapları EN81 standartlarına uygun olarak bilgisayar ortamında yapılır ve 95/16/AT asansör direktifi ile gelen tüm şartları yerine getirmektedir. Rekor Asansör, ayrıca bakım, onarım, teknik servis hizmetleri konusunda  İSTANBUL , DÜZCE ve BOLU başta olmak üzere çeşitli bölgelerde imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz asansörlerde kullanılan malzemelerin tamamı TSE, TSEK, ve CE kalite belgelidir.

Şirketimiz Kaliteli ve çağdaş hizmet prensipleri hizmet vermekten gurur duymaktadır. Günümüz teknolojisini takip ederek sektörümüzün lider firması olabilmek için kalite ve dürüst iş anlayışımızdan ödün vermeden sizlere ulaşmak arzusundayız. Tecrübeli teknik personelimizin yeteneklerinin kaliteli malzeme ve ilkeli iş anlayışımızla birleştirerek, hizmeti en üst seviyede tutarak vazgeçilmez olmak Rekor Asansör ailesinin ortak amaç ve gayesidir.

Siz değerli çözüm ortaklarımızın katkıları ile sunacağımız hizmette çağdaş ve ileri teknolojiyi sizlerin hizmetine sunan daimi bir çözüm ortağınız olacağımız inancı ile adımlarımızı büyük bir kararlılık ile sürdürmekteyiz.

Ürün ve hizmetimizde, yasal standart mevzuatlara uyarak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak, çalışmalarımızın kaliteye katılımını sağlayarak, güler yüzlü hizmet vererek müşteri memnuniyetini sürekli kılmak ve kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirmesini sağlamak kalite politikamızdır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.