• info@onlinefirmabul.com
  • 05353797813
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
85 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: İshaklı, Ayazma Cd. No:5, 34829 Beykoz/İstanbul
  • TELEFON: 0216 484 22 15
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

3200 m2 lik kapalı alanda, ileri teknolojiye sahip son sistem makine parkımızla ve konusunda uzman ve deneyimli kadromuzla ulusal ve uluslararası pazarlar için üretim yapmaktayız.

Nisan Dizayn’ın bugünlere gelmesinin en büyük sırrı, kuruluşundan bugünlere kadar devam eden teknik ve idari kadronun aşkla, el ele vererek azimle ve kararlıkla çalışmasından kaynaklanmaktadır.

 

Nisan Dizayn’ın müşterilerimiz tarafından tercih edilmesinin nedeni ise,

· Sanat ve estetiği yaşamın merkezinde tutan vizyonu,

· Özgün, fonksiyonel ve kaliteli tasarımları,

. Uygun fiyat politikaları,

. Hızlı ve zamanında dağıtım,

. Satış sonrası devam eden hizmet anlayışı,

. Müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermemesidir.

Misyonumuz

Şehir yaşamının gerilim ve depresifliğinden sıyrılarak ertesi gün için güç ve yaşam enerjisi topladığımız, yaşamın sadece bize ait alanıdır odalarımız ve evlerimiz. Kendimizi güvende hissederek, dinginlik ve huzuru derinlemesine soluyarak, günün kargaşasından sonra düzen ve konforu hissederek geçirebileceğimiz birkaç saat zamanımızda evlerimizde bulmak istediğimiz vazgeçilmez özellikler olmuştur.

Nisan Dizayn, evinizin her alanında pozitif enerji ve sanatsal estetiği ön planda tutarak, evinizde gittikçe artan yer ihtiyacınızı kapsamlı bir şekilde karşılayacak fonksiyonel özelliklerle yuvanızın yaşam alanını genişleten özgün tasarımlarıyla

21. Yüzyıl evlerinde maksimum huzur ve konforu en ekonomik şekliyle sağlayacak ürünleri kullanımınıza sunarak mobilya sektörünün çağdaş öncülerinden biri olmak yolunda ilerlemektedir.

Vizyonumuz

Gelirinin ağırlıklı bir bölümünü ürün geliştirme projelerine ayırarak AR-GE çalışmaları ve özgünlüğe verilen önemin getirilerini tüm piyasalara örnek olarak yaşamak, bu gelişim içerisinde çevresine ve doğaya olan sosyal sorumluluğunun bilinciyle çevresini ve doğayı destekleyerek ve gelişimiyle orantılı şekilde artacak sosyal sorumluluk projeleri üreterek tüm çevremizle birlikte gelişmektir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.