• info@onlinefirmabul.com
  • 05353797813
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
93 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Harbiye, Cumhuriyet Cad. Kök Apt, D:No:193 / 8A, 34373 Şişli/İstanbul
  • TELEFON: (0212) 291 92 13
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Pazartesi-Cuma 09:00 – 18:00

FİRMA HAKKINDA

Konum Hukuk ve Danışmanlık

Konum Hukuk ve Danışmanlık, birikmiş tecrübelerin vermiş olduğu sağlam altyapı ile Danışmanlık, Dava ve İcra işlerini tek bir çatı altında yürütmek üzere İstanbul’da kurularak, hizmet vermeye başlamıştır.
Konum Hukuk Bürosu, yerli ve yabancı müvekkillerine Türkiye’de hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sağlamak üzere, Aile Hukuku, Ceza Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Miras Hukuku ve Sigorta Hukuku alanlarında hizmet vermekle birlikte, farklı sektörlerde faaliyet gösteren yerli ve yabancı büyük, orta ve küçük ölçekli şirketlere, özel kişilere ve girişimcilere; Şirketler Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması, Marka ve Patent Hukuku, Sermaye Piyasası İşlemleri, Şirket Birleşme ve Satın Almaları, Rekabet Hukuku, Gayrimenkul Yatırımları, Mevzuata Uyum, Özelleştirme, Banka ve Finans Hukuku, Vergi Uyuşmazlıkları, takip ve yargılama konuları gibi geniş bir yelpazede hizmet veren saygın bir hukuk bürosudur.
Bunların yanı sıra Konum Hukuk, Türkiye’de ikamet etmek ve çalışmak isteyen yabancıların çalışma ve oturma izinlerinin alınması veya Türk vatandaşlığına geçişleri konusunda da yüksek deneyim sahibidir.
Konum Hukuk, ulusal ve uluslararası alanlarda Türkçe, İngilizce, Almanca ve Arapça dillerinde aktif şekilde danışmanlık hizmeti vermektedir. Ayrıca ulusal ve uluslararası iş birliği ağı sayesinde müvekkillerinin yurtiçi ve yurt dışındaki hukuki süreçlerinde en hızlı ve verimli şekilde hizmet almalarını sağlar.
Konum Hukuk, hizmetlerini müvekkillerinin değişen ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirmeyi ve yenilikçi, kaliteli hizmetler sunmayı amaç edinmiştir. Konum Hukuk sağladığı hukuki hizmetleri müvekkillerine dünya standartlarında, özenle ve en yüksek kalitede sunmayı hedefler. Sunduğu hizmetin gerek ulusal gerekse uluslararası ihtiyaçları karşılaması için güncel hukuki gelişmeleri yakından takip etmekte; böylece yalnızca var olan sorunlara çözüm üretmek dışında, sorunları ortaya çıkmadan engellemeyi amaçlamaktadır. Müvekkillerin hukuki sorunlarını benimser ve sonuç odaklı yaklaşımla müvekkil ilişkilerini güven ilişkisi içerisinde yürütür.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.