• info@onlinefirmabul.com
  • 05353797813

KONAKS Dikiş İplikleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
91 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Tevfik Bey Mah, İlkbahar Sok. No:4 Küçükçekmece / İstanbul
  • TELEFON: (0212) 696 30 74
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 18:00

FİRMA HAKKINDA

Sektöre 2005 yılında katılan KONAKS Dikiş İplikleri ilk hedef olarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Firmamız özellikle sektörde hizmet vereceği alanları önceden belirleyerek piyasadaki bu boşlukları doldurabilecek alt yapıyı oluşturarak ticari hayatına başlamıştır.

KONAKS Dikiş İplikleri çalıştığı her firmayı bir ticari ortak olarak görmekte ve en partner olma yönünde hızlı, güvenli ve sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Kuruluşundan itibaren KONAKS Dikiş İplikleri artan ihracat kapasitesi ile günlük ortalama 20.000 adet dikiş iplik üretim kapasitesine sahip ve 5.000 m2 kapalı alanı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Sektörümüzde, müşterilerimize sunduğumuz hizmet ve ürün kalitesini her geçen gün arttırarak dünya çapında “En İyi Marka” ve “Lider Firma” konumunu almak, sürekliliğini sağlamak temel amacımızdır.

Mükemmelliği ölçü alan kimliğimiz ile ürün yelpazesi, hizmet kalitesi ve güvenilirliği ile amacımız müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır.

KONAKS, dikiş iplikleri kapasitesini daha da arttırmaya ve teknolojisini zirvede tutmaya yönelik yatırımlarını tutarlılık ile sürdürmektedir.

Amacımız globalleşmiş dünyada uluslararası kalitesi ile anılan ve bu doğrultuda tercih edilen marka haline gelmektir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.