• info@onlinefirmabul.com
  • 05353797813
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
87 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Çengeldere, Çengeldere Cd. 163/A, 34830 Beykoz/İstanbul
  • TELEFON: +90(216) 479 65 07
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Sektörde ilk faaliyetimize 1974 yılında başladık!!

Karo Motif  En özel desenli karoları sizin için üretiyor ve dünyanın her yerine ulaştırıyor.

Desenli karo çiniler, dünyada yaklaşık 2 asırdır üretildiği ve kullanıldığı bilinen, Akdeniz’e kıyısı olan ülkelerde oldukça yaygın kullanılan, ülkemizde ise 1 asırlık biri geçmişi olan, popülaritesi yıllara göre değişmekle birlikte şu an için gerek ülkemizde gerekse dünyada yaygınlığı oldukça artmış olan bir döşeme malzemesidir.2000’li yıllara kadar daha çok kafe, restoran ya da otellerde döşeme malzemesi olarak kullanılan bu ürün, yeni yüzyılın değişen dekorasyon anlayışıyla birlikte gerek ticari gerekse bireysel mekanların dekorasyonunda kendine yer edinmeyi başarmıştır.

Sektörde ilk faaliyetimize 1974 yılında başladık.Ürettiğimiz karolar zamanın şartlarına göre oldukça dayanıklı idi.Yıllar geçtikçe artan bilgi birikimimiz ve gelişen teknolojiyle birlikte ürün çeşitliliğimiz de arttı.Bugün ise bize miras kalan bu sanatı 2. ve 3.kuşaklar bir arada olarak, 1.kuşağın bize öğrettiği iş ahlakından kopmadan, çağın ihtiyaçlarını da göz ardı etmeden sürdürüyoruz.

En büyük hedefimiz üretimlerimizi en kısa zamanda ve öngördüğümüz şekilde tamamlayarak, sizlere en yeni ve en kaliteli ürünleri sunmaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.