• info@onlinefirmabul.com
  • 05353797813
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
81 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Kavacık Mahallesi Okul Caddesi Öge Sokak No 55A, 34810 Beykoz/İstanbul
  • TELEFON: (0216) 693 16 96
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Pazartesi – Cumartesi,08:30-18:30

FİRMA HAKKINDA

” Uluslararası pazarda yarım asırdan fazla tecrübeye sahip Alman HACK GmbH, bünyesinde 2016 yılından beri son teknoloji ürünleri ve uzman ekibi ile Türkiye pazarına hizmet vermektedir. “

Bir Bir Alman şirketi olan Hack Endüstriyel’in kurucusu Rudolf Hack, uluslararası pazarda sahip olduğu yarım asırdan fazla tecrübesi, son teknoloji ürünleri ve uzman ekibiyle 2009 yılından itibaren Türkiye pazarına hizmet veriyor.

Dünya çapında isim yapmış JURA deneyimli ve uzman kadrosuyla başarıyla yürüten şirket, uluslararası üst düzey Premium kahve makinelerini Türkiye genelinde özenle seçilmiş uzman bayiler ve satış noktaları ile kullanıcılarına sunuyor.

Geniş bir ürün yelpazesi, ülke çapında 240 adedi aşan servis ağı, kullanıcı odaklı müşteri hizmetleri ve bizi seçen müşterilerimize satış sonrası hizmet anlayışımız ile ürünlerimizi kullananlara yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Ürünlerimizi tercih eden ailelere yönelik hedefimiz ise, ürünlerimizin hayatlarına kolaylık, memnuniyet ve keyif kazandırmasıdır. Bunu sağlamak için profesyonel ekibimiz, uzman bayi ağımız ve mükemmel satış sonrası hizmet anlayışımızla her zaman kullanıcılarımızın yanındayız. Sizleri de ürünlerimizi kullanan ailelerimizin arasında görmekten memnunluk duyarız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.