• info@onlinefirmabul.com
  • 05353797813

İstek İstanbul Teknik Isı Sistemleri Ltd.Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
90 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Mahmutşevketpaşa Mah. Spor Sok. No:68 Okmeydanı, Şişli, İstanbul
  • TELEFON: 0212 254 90 85
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Pazartesi-Cuma 09:00 – 18:00

FİRMA HAKKINDA

 Şirketimiz Mekanik Tesisat Sektöründe 2004 yılından itibaran yeniden yapılanarak hizmet vermeye başlamış olmakla birlikte, iş tecrübesi olarak ve yapmış olduğu işlerin sorumlulukları, servis hizmetleri, tadilat ve revize anlamında 25 yılı aşkın bir geçmişe sahiptir. “Tüm mekanik tesisat,proje ve taahhüt çalışmalarında;(Isıtma,Soğutma,Havalandırma,Yangın,Doğalgaz,LPG,müşterek tesisatlar, Klima ve soğutma grubu tesisatları uygulamaları v.b) yıllardır pek çok uygulamaya başarıyla imza atmıştır.Yaptığımız uygulamaların pek çoğu halen sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.Kaliteli malzeme ve kalifiye işçilik öğelerini birleştirerek sorunsuz mekanik tesisat çözümleri üretmek ilkesinden yola çıkan  İSTEK, kurum kültürünü iyi bilen kadrosuyla hem sanayi sektöründe hem de bankacılık sektöründe hizmetlerine devam etmektedir.
Şirketimizin temelleri 1975 yılında aile şirketimiz olan Kiptaş Ticaret Hizmet Taahhüt A.Ş. İle atılmış, 1995 yılında ortak yapısındaki değişiklikler neticesinde Kiptek Teknolojik Isıtma Soğutma Ltd.Şti. ve Teknik Klima Taahhüt Ltd.Şti. ile devam etmiştir. Yine ortak yapısındaki değişikler neticesinde 2004 yılı itibariyle diğer firmalarımız kapatılmış ve tüm işlerimiz İSTEK İSTANBUL TEKNİK ISI SİSTEMLERİ TAAHHÜT ve SERVİS LTD.ŞTİ. çatısı altında toplanmıştır.
İSTEK, müşteri talep ve isteklerine, projeciye ve onun fikirlerine saygı ile her boyuttaki Mekanik Tesisat işini sahada aynı titizlik, düzen ve disiplin ile uygulamayı ana ilkesi olarak görmektedir. İdealimiz; günümüze kadar taşıdığımız ilke ve prensiplerimizle siz müşterilerimize kusursuz bir hizmet sunmaya her gün bir önceki günden daha iyi olarak devam etmektir.
Firmamız klima ve havalandırma konusunda yılların tecrübesi ve teknik bilgi ve alt yapısıyla her türlü klima konfor ve endüstriyel havalandırma konularında hizmet vermektedir.

Resmi ve Özel kuruluşlara bir çok proje ürettik. Siz değerli müşterilerimizin taleplerini titizlikle değerlendiriyoruz. Klima havalandırma mekanik tesisat, teknik izolasyon alanlarında fizibilite, proje, uygulama ile çağdaş ve ekonomik çözümleri hayatınıza dahil etmekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.