• info@onlinefirmabul.com
  • 05353797813

İstanbul Telesine Ses ve Işık Sistemleri A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
84 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Mahmut Şevket Paşa Köyü Mahmut Şevket Paşa Cad. Ayazma Mevkii Durağı No:91/A PK:34829 Beykoz - İstanbul
  • TELEFON: +90 216 319 44 50
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

İstanbul Telesine A.Ş. Türkiye’nin dünya çapında profesyonel, kaliteli ve güvenilir sahne sistemleri ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla 1983 yılında kurulmuştur.

Profesyonel ses, ışık, görüntü ve otomasyon sistemleri ürünlerinin ithalatı, satışı ve teknik destek hizmetlerini merkezi İstanbul’da bulunan; Ankara, Bodrum, Antalya bölgelerindeki şubeleri ve yaygın bayi ağıyla sürdürmektedir. 23 yıllık çalışma, bilgi birikimi ve bunun getirdiği deneyim sonucu seçkin ve örnek işlere imza atmaktadır.
Çalışma konuları ;
Profesyonel Ses, Işık ve Görüntü Sistemleri, Stadyum Seslendirmesi, Sinema – Konferans Salonları Ses ve Işık Sistemleri, Simultane Tercüme Sistemleri, İç ve Dış Mimari Aydınlatma, Otomasyon Sistemleri, Aluminyum Truss Sistemleri ve bu konuların tamamı ile ilgili Proje, Tasarım ve Uygulamaları.
Bu konularla ilgili çalışma alanlarımız ise ;
Tasarım / Projelendirme, İthalat, Satış, Uygulama, Uygulama sonrası hizmetler, Bakım onarım hizmetleri, İhracat Hizmetleri
Istanbul Telesine A.Ş., sizlere en iyi biçimde hizmet verebilmek amacıyla konusunda dünya lideri üreticilerin temsilciliklerini bünyesinde toplamıştır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.