• info@onlinefirmabul.com
  • 05353797813
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
107 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Kavacık, No:, Kaptanlar Cd. No:28, 34810 Beykoz/İstanbul
  • TELEFON: (0216) 425 47 81
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Pazartesi 09:00–18:00 Cuma 09:00–18:00

FİRMA HAKKINDA

Graftek Grafik Bilgisayar Teknolojisi Mühendislik Hizmetleri ve Ticaret A.Ş., 1988 yılından beri mühendislik hizmetleri, bilgisayar yazılım ve donanım teknolojileri alanlarında faaliyet göstermektedir. Trimble, Spectra Precision, Kongsberg, Sinning gibi dünya lideri firmaların Türkiye distribütörlüğünü yapmakta ve satış sonrası TSE belgeli merkezlerinde servis hizmeti vermektedir. Satıştan son kullanıcıya kadar hizmet kalitesini sürdürmeyi ilke edinmiş olan Graftek, kullanıcısının her türlü ihtiyacı doğrultusunda satış öncesi ve sonrası danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

Trimble firmasının Survey, MGIS, Marine Construction, MCS segmentlerinin Türkiye’de ki tek distribütörü olan Graftek, portföyüne en son olarak Trimble Agriculture (Hassas Tarım Sistemleri) ürünlerini de ekleyerek, sadece mühendislik alanında değil, bilgi, iletişim, kamu lojistik ve tarım sektörlerinin de yakından ihtiyacı olan konuma bağlı bilgi sistemlerinin hem donanım hem de yazılım çözümlerini sunmaya başlamıştır.

“Sizin için her zaman bir çözümümüz vardır.” söylemini sektörünün her alanında kendine ilke edinen Graftek, ihtiyacın doğmasından itibaren, kişilere ve kurumlara özel çözümler üreterek son kullanıcısının her türlü servis ve destek ihtiyaçlarını karşılamakta ve aynı zamanda gelecekte doğabilecek yeni ihtiyaçlarına da aynı hassasiyette çözüm üretmeye devam etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.