• info@onlinefirmabul.com
  • 05353797813
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
96 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Çubuklu, Boğaziçi Cd. No:6B, 34805 Beykoz/İstanbul
  • TELEFON: +90 (216) 668 00 06
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Pazartesi 07:45–17:45 Cuma 07:45–17:45

FİRMA HAKKINDA

GMT ENDÜSTRİYEL ELEKTRONİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 30 yılı aşan endüstriyel kontrol, proses kontrol ve otomasyon birikimi üzerine, tamamen teknik ekipten oluşan yapısıyla, bu coğrafyada yapılması imkansız olduğu düşünülen konulara eğilmek, bu konularda üretim yapmak ve pazarlama faaliyetinde bulunmak üzere kurulmuştur.

Asıl faaliyet konusu makine üretiminde ve fabrika otomasyonunda toplam çözüme yönelik ürünler üretmek olan GMT, ülkemizde endüstriyel PLC üreten tek kuruluştur. Üretimini yapmış olduğu PLC’ ler kendi alanında dünya çapında firma ürünleriyle teknik açıdan rekabet edebilecek özelliklere sahip olup bazı özellikleri ve kullanım kolaylığı açısından birçok avantajı bulunmaktadır.

GMT, %100 üretim ve tasarım teknolojisine sahip olduğu PLC ve Ekranlı Mini PLC’ lerin yanında, toplam çözüm sunmak gayesi ile HMI’ lar (Operatör Panelleri), AC inverterler, Servo Motor ve Sürücüler, Step Motor ve Sürücüler, seri haberleşebilen ve RF çalışabilen ürünleri de sanayinin hizmetine sunmaktadır.

Politikası birbiriyle konuşabilen yüksek teknolojik ürünler üretmek olan GMT bugün ürünlerini 11 ülkeye ihraç etmektedir.

Amacımız katma değeri ve teknolojisi yüksek ürünler üreterek, dünya çapında rekabet etmek ve bu coğrafyadan bir dünya markası çıkarmaktır. Şüphesiz siz değerli kullanıcılarımızın bize vereceği destek, bizim daha teknolojik ürünler üretmemizi sağlayacak ve uluslararası arenadaki rekabet gücümüzü artıracaktır.

Üzerinde yaşadığımız coğrafya bir teknoloji coğrafyası olmamakla birlikte GMT sizlerin verdiği destekle bir teknoloji firması olarak geleceğe emin adımlarla yürümektedir.

“Bu Coğrafyadan Bir Dünya Markası”

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.