• info@onlinefirmabul.com
  • 05353797813
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
75 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Ekşioğlu, Sera Sk., 34794 Çekmeköy/İstanbul
  • TELEFON: 0216 671 1515
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

4 yıllık tecrübe ve birikimle 2014 yılında kurulan EUROSER, ağırlıklı olarak Petrol Yakıtlar alanında faaliyet gösteren uluslararası firmaların çözüm ortağı olarak sektörde yer edinmiştir. Bilgi çağının gerektirdiği yenilikçi çözümlerle, kısa sürede müşteri ve paydaşlarının güvenini kazanmış ve sektörde en çok tercih edilen konuma sahip olmuştur.

İstasyon güvenliği konusunda geliştirdiği otomasyon çözümlerinin yanı sıra, müşterilerine mühendislik ve montaj konusunda da hizmet vermektedir. Kuruluşundan bugüne uzaktan yönetim sistemleri konusunda yaptığı yenilikler, sektörün ufkunu açmaktadır. Uzaktan yönetim konusundaki birikimleriyle, yine Sektörün ihtiyaç duyduğu/duyacağı yenilikleri geliştirmek ve araştırmak konusunda yoğun çaba sarfederek, sektörün önünde koşmayı ve sektöre yön vermeyi ilke edinmiştir.

Tüm çalışmalarında, SEÇ ve kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla müşterilerine hizmet veren EUROSER, insan kaynaklarını bu konularda geliştirmek için azami gayret içerisindedir. Çalışanlarını yoğun eğitim faaliyetlerine tabi tutarak, sektördeki öncü görevini kendisine yakışır bir şekilde sürdürmek için yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Ana ilkesi, “En İyilerin İlk Tercihi” olmaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.