• info@onlinefirmabul.com
  • 05353797813
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
88 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Koçullu Mah, Doğru Sk. No:6, 34799 Çekmeköy/İstanbul
  • TELEFON: +90 216 660 01 30
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

“Yaratıcı Yenilikler” Yaklaşımına Hoşgeldiniz…

İnovasyon (yaratıcı yenilik), bir çoğumuza “yeni ürünü”, “yeni teknolojiyi” çağrıştırır. Oysa her yeni ürün ve teknoloji, inovasyon olmayabilir ve inovasyon, sadece ürün geliştirme bölümü ile sınırlı değildir. İnovasyon, işimizin tüm süreçlerinde; fark yaratan, geliştiren, çeşitlendiren, güçlendiren “yaratıcı yeniliklerdir”.

EBITT, akışkan yönetiminde güvenilir gücünüz… EBITT’i yaratıcı yenilik kavramı üzerine kurduk. Su ve diğer akışkanların yer aldığı alanlarda, yani yaşamın tamamında “kalitenin” talep edilmeden sunulan bir standart olmasını hedefledik. Yaratıcı yenilikçiliği, tüm iş süreçlerimiz için temel olarak kabul ettik. EBITT için “güce dayalı” bir yönetim anlayışı yerine, “tedarikçilerimiz + EBITT ekibi + müşterilerimiz” grubu tarafından müşterek fayda üretmeye odaklı yönetişim anlayışını benimsedik.

Bu anlayış içinde EBITT, konutlar, endüstriyel tesisler, hizmet bina ve tesisleri, tarım, sulama, yüzme havuzları, arıtma tesisleri ve spesifik prosesler gibi su ve akışkan teknolojilerinin kullanıldığı alanlardaki temel cihaz ve sistemlerden, prosese özel ihtiyaçlara uzanan ekipmanları da içine alan bir ürün yelpazesi oluşturdu.

Bu geniş ürün grubunda, yarım asır ve daha fazlası geçmişe sahip “teknoloji, sistem” üreten, gördüğü uluslararası kabulü kanıtlamış ihtisas kuruluşlarının “yaratıcı yenilik” içeren cihaz ve ekipmanları yer alıyor.

Daha da önemlisi, müşteri ilişkileri sürecini “yaratıcı yenilik” ile “bize özel” tarza dönüştürdük. EBITT, iş hayatını “dünün ve bugünün, sayısal başarı göstergeleri ile değerlendirerek” yönlendirmiyor. EBITT’in rotası geleceğe, yarınlara dönük. Bu nedenle; sürdürülebilirlik, EBITT’in taviz veremeyeceklerinin başında geliyor. Sürdürülebilirliğin anahtarının “müşteri” olduğunu biliyor.

  • Müşteri talep ve beklentilerini iyi anlamanın doğru analiz etmenin,
  • Talepleri gerçekleşmeden öngörebilmenin gerekli olduğunu,
  • Gerçek müşteri memnuniyetini sağlamak için, sadece talepleri karşılamanın yeterli olmadığını,
  • Talepleri müşteri yararına iyileştiren “uzman desteği” ile karşılayarak değer yaratmanın önemini biliyor.
  • Satış ve sonrası süreçlerdeki müşteri ilişkilerinde de; “yaratıcı yenilik” anlayışını, her zaman “güveni” güçlendirecek şekilde sürekli kılıyor.

EBITT, güveninize dayalı bir ilişki içinde “çözüm sunucunuz” olmak istiyor. Bunu hak edecek farkları ve değerleri taşıdığımıza, güveninizi sürdürebilecek kadar tutarlı, değişken ihtiyaçları karşılayabilecek kadar dinamik ve esnek olduğumuza inanıyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.