• info@onlinefirmabul.com
  • 05353797813
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
94 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Çavuş, Cumhuriyet Cd. No:101, 34980 Şile/İstanbul
  • TELEFON: 0216 711 23 44
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

ŞİLE COŞKUN YAPI

Kemal COŞKUN ve Oğulları

(Musa,İlhan,Mustafa COŞKUN)

 ÖZGEÇMİŞ

İşletmemiz kurucusu babamız Merhum Kemal COŞKUN 1928 Yılı Şile doğumlu olup,çocukluğundan itibaren çeşitli işlerde çalışmış olup 1948 yılında vatani görevi için bulunduğu Merzifon’da bir komutanının gözüne girmeyi başarır ve o komutanından marangozluk mesleğini öğrenir kendisinin telkin ve tavsiyeleriyle marangoz olmaya karar verir. İlk demirbaşı bir keser,bir testere,bir ağaç metre; birde çalışma azmi ve inancı olan babamız işler yapmaya başladıktan sonra bir beygir bir semer iki de küfe satın alıp Şile köyleri dahil olmak üzere seyyar marangozluğa başlar.Günümüze kadar büyüyerek,gelişerek,her zaman çağa ayak uyduran ticaret anlayışımızın temellerini böylelikle atmış bulunmaktadır.

İlk maliye kaydını 1955 yılında,şu anki Yapı Kredi Bankası karşısında market olarak hizmet veren dükkanda marangoz atölyesi olarak yaptırmış,Şile’nin ilk marangozlarından olmuş,Şile’ye ilk Nalburiye-Hırdavat dükkanını 1961 yılında açmış inşaat malzemeleri,beton büz,briket ve süzülmüş kireç üretimi ve satışına başlamıştır.1976 yılında bugün Garanti Bankası olarak hizmet veren yerde Mobilya dükkanı,1984 yılında Profilo ve Yataş bayilikleri,1994 yılında Beko bayiliği yapılmıştır.Nalburiye dükkanımızın ihtiyaçlara cevap verememesi sebebiyle öncelikle bugün Carrefour olarak hizmet veren binada uzunca yıllar sonrasında ise şu an ki faal konumda olan Özdemir Apt. PTT yanında hizmet vermektedir.Ayrıca Seramik Showroom/Kaba İnş. Mlz satışımız Şahin Tepesi mevkindeki işyerimizde sürmektedir.Köklü bir ticari geçmişi olan şirketimiz bugünlere çalışma azmini ve tecrübesini getirerek,sektörde öncü firmalarla kurduğu bayii ortaklıklarıyla hizmet etmeye azim ve kararlılıkla devam etmektedir.

Bugün Filli Boya,Yurtbay Seramik,Creavit,Semak Makina,İtal Makina,İtimat Musluk ana bayileri olup,haricen daha bir çok alanında lider firmaların ürünlerine ulaşabileceğiniz işyerimiz hizmet etmeye,gelişmeye ve geliştirmeye devam etmektedir ve edecektir.

 MİSYONUMUZ

Yapı sektöründe ihtiyaç duyulan tüm ana ürünlerin belirli bir kalite standardında ve hızlı tedarikini sağlayarak hizmet vermek.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.