• info@onlinefirmabul.com
  • 05353797813
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
147 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Fevzi Çakmak Mah. 36.Cad. No: 2 Yenikent /ANKARA / TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 312 277 55 70
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Pazartesi 08:30–19:00 Cumartesi 08:30–19:00

FİRMA HAKKINDA

Canlar Boru elektrik tesisat sistemlerinin en saygın üreticilerinden biri olarak yirmi yılı aşkın süredir ülkemize ve yurtdışına hizmet vermektedir. Elektrik tesisat boruları ve ek parçaların üretiminde modern tesisat metodlarının gelişimine ciddi katkılarda bulunmuş olan kuruluşumuz 12,000 m2 kapalı, 23.000 m2 açık alan üzerine kurulu Ankara Yenikent Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasında üretimine devam etmektedir. Ayrıca pazarlama ve idari departmanları Ankara merkezli olmak üzere Türkiye’nin 5 bölgesinde bayilikleri mevcuttur. İstanbul Anadolu Yakası Kavacık‘ta ve İzmir Buca’da bulunan 2.500 m2 kapalı ve 5.000 m2 açık alana sahip Bölge Müdürlükleri ile de hem lojistik hem pazarlama anlamında müşterilerinin taleplerine hızlı yanıtlar verebilmektedir.  Kuruluşumuz 160’a yakın çalışanı, 2000’ni aşkın ürün çeşitliliğiyle uygun fiyat politikası ve güvenilir kalite çizgisiyle boru ve ek parçalarında bütünsel çözümler sunarak sizlere hizmet vermektedir.

Canlar Boru toplamda 20 milyon usd’nin üzerindeki makine yatırım ile üretimini 2014 yılı itibariyle günlük olarak 20 mm kangal bazında 620.000 metreye çıkarmıştır. 2’si son teknoloji 4 adet HDPE koruge boru hattı, 1 adet büyük çaplı PVC düz boru hattı, 2 adet küçük çaplı PVC düz boru hattı  , 21 adet küçük çaplı PE kangal boru hattı , 4 adet büyük çaplı PE kangal boru hattı, 3 adet küçük çaplı HF düz boru hattı, ek parçaların üretimi için 12 adet enjeksiyon makinası, 1 adet fiber optik borular için PE boru hattı, 2’si son teknoloji 3 adet spiral boru hattı olmak üzere toplam olarak 51 adet boru ve enjeksiyon makine hatları ile elektrik sektörüne hizmet vermektedir.

1992 yılından bu yana plastik boru ve aksesuarları üretiminde bulunan firmamız 2010 yılında bu yana da U.S.A , Tayvan gibi ülkelerden UL ve NEMA Amerikan standartlarına uygunluk sertifikalarına sahip EMT/IMC galvanizli çelik boru , Çelik spiral boru ve tüm boru çeşitleri için ek parçalar ithal etmektedir. İstanbul Bölge Müdürlüğümüzde çelik ürünler minimum 1.000.000 adetli olarak stoklu bulundurulmaktadır. Çelik boru ve ek parçaları müşterin talepleri doğrultusunda üretici ülkelerden direk projenin yer aldığı ülkeye de sevk ettirilmekte, vergi muhafiyetlerinden ve global düzeyde farklı lojistik seçeneklerinden müşterilerimizin yararlanması sağlanmaktadır. Çelik grubunda genişleyen pazardan dolayı önümüzdeki yıllardan itibaren halogen free çelik spiral boru ve ek parçalarını da üretim çeşitlerimiz arasına katarak çelik ürünler konusunda üretici pozisyonuna geçmeyi hedeflemekteyiz.

Canlar Halogen Free Boru Sisteleri sektöre sunulan en yüksek güvenlik standartlarına uygun, yeni bir teknolojinin ürünüdür.

Neden Canlar Halogen Free Boru Sistemleri kullanılmalıdır?
– Aleve maruz kaldığı durumlarda asitik ve toksit gaz yaymayarak elektronik
eşyaların, makinaların ve binaların ikincil zararlara uğramasını engeller.
– Ortaya çıkan seyrek gaz zehirli ve toksit kimyasallar içermedigi için teneffüs
yoluyla oluşabilecek hayati tehlikeleri içerir.
– Oluşan dumanın yavaş yoğunlaşması nedeniyle yangın anında acil çıkışların
bulunabilmesi için rahat bir görüş sağlar . – Chlorine ek olarak kurşun ve kadmiyum
gibi ağır metaller ihtiva etmediği için doğa dostudur.
– Çevreye zarar vermeden yok edilebilir ya da tekrar kullanılabilir.
– Yağ, asit vb. gibi kimyasal maddelere karşı yüksek dayanımlıdır.
– (-)250C ile (+)1050C sıcaklık arasında ısıya karşı dayanımlı üretebilmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.